Enca ka një ftesë për ju

Mediale Vip

Enca ka një ftesë për ju

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 08:14
Enca

Enca zbarkoi për ditëlindjen e saj në Dubai.

E qëndrimi aty do të jetë më i gjatë.

Këngëtarja e njohur festimet po i vazhdon për më gjatë!

Ajo ka bërë të ditur se do të organizojë një festë në jaht ditën e djeshme dhe ka ftesë për ata që e ndjekin dhe që janë në Dubai.

Nëse po na lexoni nga Emiratet e Bashkuara Arabe, provojeni të jeni pjesë e kësaj feste! Atmosfera do të jetë e garantuar.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat