Kaq e bukur është kjo fotografi e Sarës gjatë shtatzanisë, por ajo nuk e ndau me ndjekësit e saj

Mediale Vip

Kaq e bukur është kjo fotografi e Sarës gjatë shtatzanisë, por ajo nuk e ndau me ndjekësit e saj

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 13:20
Sara

Sara bashkëbisedon shumë me ndjekësit e saj nëpërmës Instagramit, duke treguar gjëra që dashmairëve të saj u interesojnë për të.

Ajo së fundi është pyetur se ka ndonjë fotografi që nuk e ka shpërndarë në kohën kur ishte shtatëzënë, e pa thënë asnjëfjalë ajo e postoi një fotografi shumë të bukur me barkun e rrumbullakosur.
Tani më e dimë se ajo ka një vajzë shumë të ëmbël dhe e shohim shpeshhere edhe nëpër rrjetet sociale si nga prindërit dhe gjyshirit e saj, madje edhe nga kolegët e babit.

Pom Blu është një fëmijë që ngjanë shumë me një ëmblësirë, kaq e ëmbël dhe e dashur është bërë ajo.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat