Me këtë imazh thotë mirëmengjes Vesa

Mediale Vip

Me këtë imazh thotë mirëmengjes Vesa

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 15:13
Vesa

Vesa në shumë raste kalon në lajm me poza të shumta që publikon.

Ajo për ndjekësit ndan poza të ndryshme, ku shumë herë qëndron pjesë e rëndësishmë e lajmeve rozë.

Në këtë ditë vikendi, këngëtarja e njohur ndan një fotografi duke iu drejtuar ndjekësve me mirëmëngjesi.

Si gjithmonë, stili në pamjen e saj nuk mungon duke shkëlqyer edhe kur duket thjeshtë.

Ja shikojeni.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat