Leonora po duket krejt ndryshe

Mediale Vip

Leonora po duket krejt ndryshe

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 15:32
Leonora

Leonora Jakupi mbetët një fytyrë e njohur për bukurinë natyrale që ka.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, duke u dalluar me stilin unik që ka.

Shumicën e kohës ajo merr vëmendje me pozat e ndryshme, ku çdo herë merr pozicione të dalluara.

Sot, në një imazh perfekt këngëtarja shihet se ka humbur kilogramë dhe dallohet me linjat perfekte.

Ja shikojeni.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat