Enca pozon mahnitëse në bikini blu

Mediale Vip

Enca pozon mahnitëse në bikini blu

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 06:05
Enca

Këngëtarja joshëse ka publikuar imazhet e reja në rrjete sociale.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me bikine ngjyrë blu të ndezur.

Ndonëse stina e verës tashmë ka mbaruar ajo ende po shfaqet jo rrallë herë provokuese për ndjekësit e saj të cilët i pëlqejnë postimet e saja.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat