Dikur kjo këngëtare “vdiste” për Ermal Fejzullahun!

Mediale Vip

Dikur kjo këngëtare “vdiste” për Ermal Fejzullahun!

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 06:46
Ermal Fejzullahu

Elhaida Dani është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Së fundmi ajo ka ardhur me një projekt të madh, i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

Për të folur për karrierën dhe jetën e saj personale, Elhaida ka qenë e ftuar në “Jonida’s Room”.

Në bisedë e sipër, ajo ka treguar se “crush-i” i saj i parë mes kolegëve ka qenë Ermal Fejzullahu.

“Ka qenë Ermal Fejzullahu, sepse në ato vite Ermali merrte pjesë në festivalet shqiptare dhe ishte shumë i famshëm. Unë ia këndoja të gjitha këngët”, ka thënë Elhaida duke sjellë në kujtesë hitin e artistit, “Për një dashuri”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elhaida (@elhaidadani93)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat