Bëhen bashkë Dafina Zeqiri e Arta Nitaj

Mediale Vip

Bëhen bashkë Dafina Zeqiri e Arta Nitaj

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 11:07
Dafina dhe Arta

Dafina Zeqiri javë më parë ka publikuar albumin e saj, ‘Dafinë moj’.

Disa këngë ajo i ka vizualizuar me videoklip, duke qenë tejet e komentuar për paraqitjet e saj.

Me anë të disa imazheve që po publikojnë në llogaritë e tyre, Dafina tregoi që ka marrë në klip bukuroshen pejane, Arta Nitaj.

Nga postimet që kanë publikuar në rrjetet sociale, vëmendje merr grimi i tyre i ngjashëm, duke zgjedhur ngjyra neon për t’u shfaqur më të veçanta.

Me një emoji, Arta tregoi që befasia e tyre do të publikohet së shpejti.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat