Violetë Kukaj si 20-vjeçare me ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë

Mediale Vip

Violetë Kukaj si 20-vjeçare me ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 11:52
Violetë Kukaj

Violetë Kukaj është një nga emrat që është komentuar gjatë në media për pamjen e saj.

Ndjekësit e në rrjete sociale e kanë akuzuar këngëtaren 52-vjeçare se ka kryer ndërhyrje të shumta kirurgjike në fytyrën e saj.

Tani është publikuar një fotografi e rrallë e saj, ku vihet re qartë ndryshimi drastik që artistja ka pësuar, siç janë mollëzat e dhëmbët.

Përveç pamjes, Violetë Kukaj ka qenë mjaft e përfolur edhe për ndarjen nga bashkëshorti i saj, por që ajo zgjodhi që të mos fliste asnjëherë sa i përket kësaj pjese.

Në muzikë, Violetë Kukaj është aktive me projekte muzikore, si dhe është emër mjaft i kërkuar në dasma e ahengje familjare, ani pse ka dy muaj që janë ndaluar të mbahen në Kosovë

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat