“Kjo është një lodër, unë jam arma”, thotë Oriola teksa shfaqet e rrezikshme në imazhet e fundit

Mediale Vip

“Kjo është një lodër, unë jam arma”, thotë Oriola teksa shfaqet e rrezikshme në imazhet e fundit

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 22:47
Oriola

Oriola Marashi ka befasuar të gjithë me fotot e reja që ka postuar.

Modelja shqiptare e cila përherë është e përfolur për shkak të linjave trupore as sonte s’do të shpëtojë pa vëmendje mediatike.

Oriola posedon një numër të madh ndjekësish në instagram për të cilët shpesh poston imazhe të shumta provokuese.

Në imazhet e fundit Oriola ka treguar se ajo është e aftë edhe në lojën paintball, ku tërhoqi jashtëzakonisht vëmendje me paraqitjen unike.

Fotot u shkrepën gjatë lojës, derisa e gjithë vëmendja u fokusua tek mbishkrimi i modeles.

“Kjo është një lodër, unë jam arma” shkroi Oriola krahas imazheve në të cilat u shfaq goxha e rrezikshme.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat