Këtë porosi ja la vajza Xhensilës para se të shkonte në kopësht

Mediale Vip

Këtë porosi ja la vajza Xhensilës para se të shkonte në kopësht

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 06:48
Xhensila Myrtezaj

Të gjithë e dini tashmë se Xhensila është shumë e dhënë mbas vajzës së saj të vetme, të cilën e shohim shpesh se bënë çdo gjë që ajo të jetë e lumtur.

Së bashku me Besin, ata të dy mundohen që Ajkës t’ia bëjnë qefin në një mënyrë apo në një tjetër, vetëm që ajo të ndihet mirë.

Mirëpo sot, Ajka para se të nisej për në kopsht ja la një porosi Xhensilës, të cilën ajo e mori me shumë dashuri.

Image

Lodrat e saj që i kishte lënë në një këndë, e porositi atë që mos t’i lëvizte nga aty sepse s’i të kthehej do të lante më to, kaq e ëmël është Ajka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat