Banorët ndahen në kampe?

Mediale Vip

Banorët ndahen në kampe?

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 20:43
Paloma dhe Monika

Loja ka nisur dhe banorët duket se janë ndarë në dy kampe kryesore.

Orët e vona të natës, teksa shumica e banorëve janë në gjumë, Paloma dhe Monika duket se po shfrytëzojnë kohën të analizojnë strategjinë e lojës së tyre.

‘’Ne jemi 8 ata janë 5, jemi shumë mirë gjithësesi’’,- dëgjohet që i thotë Paloma-Monikës.

Dy vajzat kanë nisur të analizojnë pozicionin dhe qëndrimet që kanë shfaqur disa prej banorëve përgjatë lojës që sapo ka nisur.

‘’Sheila duket që është më ‘ata’. Nuk kishte pse t’i përdorte të gjitha gurët në atë mënyrë siç e bëri’’,- tha Paloma.

‘’Arditin e kemi ne, edhe Arjolën’’,- analizon Monika.

Ethet e garës po shtohen gjithnjë e më shumë dhe duket se banorët po tentojnë të krijojnë një aleancë të pathyeshme mes tyre.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat