Semi pëson sulm paniku, Arbana Osmani ndërpret lidhjen direkte me banorët e Big Brother

Mediale Vip

Semi pëson sulm paniku, Arbana Osmani ndërpret lidhjen direkte me banorët e Big Brother

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 21:59
Semi dhe Donaldi

“Shkopi” që Fifi e përdori ditë më parë brenda shtëpisë së Big Brother ka nxitur reagime të shumta si brenda shtëpisë por edhe jashtë saj.

Gjatë spektaklit sonte në Big Brother kjo gjë u diskutua sërish, e Arbana Osmani lexoi komunikimin zyrtar të Big Brother, ku ai iu kishte komunikuar Fifit dhe Monikës ta ndërprisnin lojën që po bënin.

Semi Jaupaj, këngëtarja e cila vuan nga ankthi dhe përdor ilaçe, e ka përjetuar sërish keq këtë diskutim që po bëhej sonte dhe ato momente pëson sulm paniku.

Arbana menjëherë ka ndërprerë lidhjen me banorët derisa ka thënë se do të lidhen pas pak, pasi Semi të qetësohet.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat