Don Xhoni “vdes” për këtë vajzë

Mediale Vip

Don Xhoni “vdes” për këtë vajzë

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 22:29
Don Xhoni

Don Xhon apo Xhonatan Isufi siç është emri i tij i vërtetë do të mbahet mend gjithmonë si ‘’fenomeni i karantinës’’.

Artisti i ri mori famë të madhe në një kohë shumë të shpejt dhe këngët e tij u shndërruan në hite.

Mirëpo pas famës nuk erdhën vetëm HIT-e, pasi ai u shndërrua edhe në të preferuarin e shumë vajzave në Shqipëri dhe jo vetëm.

Është Angelina Jolie dhe ne si vemë faj, pasi aktorja vazhdon e mbetet një nga vajzat më tërheqëse dhe më të pëlqyera të të gjitha kohërave.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat