Katy Perry feston 37 vjetorin

Mediale Vip

Katy Perry feston 37 vjetorin

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 00:44
Katy Perry, Orlando Bloom

Orlando Bloom po i dërgon të gjithë dashurinë e tij Katy Perry-t për ditëlindjen e saj.

Të martën, aktori i Carnival Row ka shpërndarë një foto në Instagram, duke festuar 37-vjetorin e të fejuarës së tij.

Në foto, Perry ka veshur një shirit për ditëlindjen dhe duke buzëqeshur afër një pjate ëmbëlsire me një qiri, e Bloom e shikon me ëmbëlsi.

“Ne e bëjmë jetën që e duam dhe është argëtuese. Do të të festoj sot dhe çdo ditë. Të dua”, ka shkruar ai postimin e ëmbël.

Perry e mbajti të thjeshtë postimin e saj të ditëlindjes festive, duke ndarë një klip nga paraqitja e saj e fundit si prezantuese e ftuar në The Ellen DeGeneres Show, duke shkruar, “Një 37-vjeçare shumë produktive deri tani ”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat