Donaldi i preferuari i publikut, reagon me emocion Romeo: Sa m’ka marrë malli

Mediale Vip

Donaldi i preferuari i publikut, reagon me emocion Romeo: Sa m’ka marrë malli

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 09:12
Romeo dhe Donald Veshaj

Ai është votuar gjatë gjithë javës.

Donald Veshaj u zgjodh banori më i preferuar nga publiku.

Ndërkohë, vëllai i tij, Romeo Veshaj ka xhiruar momentin kur moderatorja, Arbana Osmani tregoi se kush është banori i preferuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Ai është ngritur në këmbë me të bërtitura duke i ndjerë krenar për vëllanë.

“Vetem Zoti e di sa mka marr malli per ty @donaldveshaj Faleminderit me shpirt te gjitheve! Me shpirt!  (demi vëllait)”, ka shkruar Romeo në mbishkrimin e postimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat