Banorja e re e Big Brother: Më pëlqen Donaldi

Mediale Vip

Banorja e re e Big Brother: Më pëlqen Donaldi

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 09:42
Sara Berisha

Sara Berisha është blogerja e njohur shqiptare e cila sonte ka nisur rrugëtimin e saj në Big Brother Albania.

Në klipin e prezantimit, blogerja shqiptare e ka shprehur hapur se nga djemtë në shtëpi pëlqen Donaldin.

Përveç Sarës, në shtëpi sonte do të futet edhe Beatrix Ramosaj dhe Einxhel Shkira.

Derisa theksojmë se Donald Veshaj u zgjodh si i preferuari nga publiku.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat