“Babai është martuar me tjetrën, nga mosha 8 vjeç jam rrit me mamin dhe motrën”/ Granit Cana rrëfen historinë e familjes së tij

Mediale Vip

“Babai është martuar me tjetrën, nga mosha 8 vjeç jam rrit me mamin dhe motrën”/ Granit Cana rrëfen historinë e familjes së tij

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 11:28
Foto e nxjerrë nga video

Graniti, Semi, Monika dhe Sabiani janë banorët e dënuar për këtë javë.

Ndërkohë, Semi dhe Graniti pasi janë zgjuar nga gjumi kanë diskutuar për familjen derisa Graniti ka treguar se prindërit e tij janë ndarë kohë më parë.

Tutje, ai shtoi se kishte momente që i ka munguar babai dhe nuk ka kontribuar aq në rritjen e tij dhe motrës dhe nëna është kujdesur për të dy.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Video nga rrëfimi i Granitit

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat