Arbenita e grimos edhe vajzën qysh në vegjëli

Mediale Vip

Arbenita e grimos edhe vajzën qysh në vegjëli

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 15:20
Arbenita

Arbenita Ismajli në çdo kohë mbetët person që tërheqë vëmendje.

Ajo pasi që ka linja perfekte, gjithmonë është pjesë e lajmeve rozë duke u komentuar për paraqitjet fizike.

Kohëve të fundit, momentet e shumta ajo i ndan pranë vajzës së saj, duke shprehur se si ndjehet me të.

Në këtë imazh të fundit, ajo shihet se sa filluar ta grimos vajzën qysh në vegjëli.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat