Përjashtohen Edi e Ada nga “Për’puthen”

Mediale Vip

Përjashtohen Edi e Ada nga “Për’puthen”

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:36
Bora

Në puntatën e sotme është diskutuar për takimin mes Edit dhe Adës jashtë programit.

Fotoja e tyre ka qarkulluar në rrjet, duke shtyrë produksionin të marr vendimin e papritur.

Dyshja janë ftuar të thonë versionin e tyre, por të njëjtit nuk kanë pranuar.

Ndërkaq, vendimi i produksionit ishte përjashtimi i të dyve, duke thënë se takime të tilla që cenojnë besueshmërinë e “Për’puthen” nuk do të lejohen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat