Ronela më e bukur, bionde apo brune?

Mediale Vip

Ronela më e bukur, bionde apo brune?

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 22:54
Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati është këngëtare e cila eksperimenton mjaftë shumë me paraqitjen e saj të jashtme, ajo dallohet mjaftë shumë nëpër spotet e saj me veshjet me plotë ngjyra dhe me grimë me plot xixa, si duket i këngëtarës i pëlqejnë gjërat e rënduar.

Por ajo çka keni mundur të vëreni tek flokët e saj, ajo nuk është se bënë ndryshme të shumta dhe shumë rrall del prej brunës dhe biondes, të cilat bukuroshes në të dya rastet i shkojnë shumë.

Sipas mendimit tuaj, si mendoni se Ronelës i shkojnë flokët, brune apo bionde apo ndoshta edhe nga ato zgjedhjet e ndonjhëherëshme që ajo bënë.

Kujtojmë se, Ronlea po qëndorn mjaftë e rezervuar për jetën e saj private, ka kohë që nuk ka shpalosur diçka për ndjekësit e saj. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat