Protagonistët e “Dashuri e ndaluar” bashkohen në një tjetër telenovelë

Mediale Vip

Protagonistët e “Dashuri e ndaluar” bashkohen në një tjetër telenovelë

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 00:34
Beren Saat dhe Kivanç Tatlitug

“Kral Kaybederse” quhet seriali që do bëjë sërish bashkë Kivanç Tatlitug dhe Beren Saat.

Edhe pse nuk dihet se çfarë rolesh do kenë, veç fakti që do jenë bashkë në një projekt i ka gëzuar njerëzit.

Dy protagonistët e telenovelave turke u bënë shumë të njohur në Shqipëri me “Dashuri e ndaluar” që transmetohej në ekranin shqiptar, para më shumë se një dekade.

Dhe prap pas 11 vitesh, ata do të vijnë në një projekt të ri së bashku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat