“Më mirë një Granit sesa një Donald”

Mediale Vip

“Më mirë një Granit sesa një Donald”

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 17:17
Arditi

Debatet e shumta duket se kanë ndarë shtëpinë në dy kampe kryesore.

Ethet e garës kanë nisur dhe banorët nuk po rreshtin së komentuari grupimet që duket se kanë nisur të theksohen çdo ditë e më shumë.

‘’Graniti nuk bën asgjë, zgjohet, merr fshesën dhe pastaj fle prap’’,- tha Arditi.

Kaq mjaftoi që edhe Monika të përgjigjej: Po Donaldi çfarë bën?! Më mirë një Granit në shtëpi se sa një Donald.

Nga ana tjetër Arjola shfrytëzoi situatën për të treguar dhe disa keqkuptime të ndodhura me Granitin në ditët e mëparshme.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat