Bardhi zbulon bashkëpunimin ‘bombë’

Mediale Vip

Bardhi zbulon bashkëpunimin ‘bombë’

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 20:13
Bardhi

Artisti Bardhi është duke punuar intensivisht në këngët e reja të albumit, të cilat po publikohen njëra pas tjetres.

Pas bashkëpunimit me Gjestin, kësaj radhe Bardhi do të sjellë bashkëpunim me Ledri Vulën.

Kënga është pjesë e albumit të Bardhit “Trendafil” dhe do të publikohet së shpejti.

Image
Insta

“Cop cop” quhet bashkëpunimi i artistëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat