Learta e ndan këtë moment të vjehrrës

Mediale Vip

Learta e ndan këtë moment të vjehrrës

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 21:12
Learta

Learta Jakupi është një ndër emrat që në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta.

Në shumë raste e dëshmon që ka raporte superiore me familjarët e shtëpisë.

Veçmas me Shyhrete Behlulin, ajo shumë herë e tregon që e konsideron si nënë atë.

Në Instagramin e saj ajo ka ndarë një imazh të vjehrrës ku duket për mrekulli.

Edhe pse në moshë, Shyhretja nuk e ka ndërmend të plaket.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat