Arditi dhe Beniada bëjnë thashetheme për Monikën

Mediale Vip

Arditi dhe Beniada bëjnë thashetheme për Monikën

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 21:45
Arditi dhe Beniada

Gjatë bisedës mes njëri-tjetrit Arditi tregon për Monikën që është një aktore e kohës së Enverit që njerëzit e njohin dhe e respektojnë.

Ai gjithashtu tregon që ajo e ka mbajtur të fshehtë hyrjen e saj në Big Brother ndaj familjarëve të saj.

Benidada gjithashtu shton se ajo për moshën që ka është më e pjekura në atë shtëpi.

Arditi e kundershton duke i thënë rastin e Semit me Donaldin që i dolën kundra Monikës dhe mbrojtën Fifin.

“Fifi  është shumë e fortë dhe Donaldit nuk ja mbante t’i dilte kundra”.Në publik Fifi e “zhyt” atë”-shprehet Arditi.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat