Igli për Big Brother: “Është burg i bukur”

Mediale Vip

Igli për Big Brother: “Është burg i bukur”

Më: 3 nëntor 2021 Në ora: 15:28
Igli

Spektaklin e mbrëmshëm shëpisë së “Big Brother” i’u bashkua një konkurent i ri,Igli Zarka.

Në mëngjesin e sotëm Igli ka biseduar me disa nga banorët e tjerë në lidhje se si do të vijojë  qëndimi i tij në shtëpi.

“T’jesh neutral është kollaj,por të mbash qëndrim është tepër e vështirë”,-thote ai.

Gjithashtu ai e përcakton shtëpinë si një “burg i bukur” ku nënkupton se nuk ke mundësi të bësh atë c’ka ti dëshiron.

Ai u shpreh dhe gjatë mbrëmjes së djeshme me një kërkesë të cuditshme që të flente në divan dhe jo në dhomën e gjumit.

Gjatë klipit të tij ai tha se në këtë shtëpin nuk ka miqësi,pasi asnjë nga konkurentët nuk do t’a linte vendin e tij për të.

*BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat