Adriana Matoshi futet në Big Brother VIP, takon shoqen e saj

Mediale Vip

Adriana Matoshi futet në Big Brother VIP, takon shoqen e saj

Më: 6 nëntor 2021 Në ora: 00:03
Adriana Matoshi

Sonte ka pasur hyrje të re në ‘BBV’. Befasia e këtij episodi ishte ardhja e deputetes kosovare, Adriana Matoshi.

Për shkak të shoqërisë së ngushtë me Arjola Demirin, edhe ‘Sasa’ vendosi t’i bënte një befasi asaj.

“Kam ardh me të thënë që jam krenare me ty, e din qëllimin pse ke hy këtu, të lutna rri vetvetja, ti je shumë e drejt”, janë fjalët që Adriana i tha mikes së saj.

Image

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat