Mihrie Braha ndau një fotografi kur ishte e re

Mediale Vip

Mihrie Braha ndau një fotografi kur ishte e re

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 22:28
Mihrie Braha

Mihrie Braha është njera ndër këngëtaret më të dashura të estradës shqiptare.

Ndër vite ajo ka ditur ti rezistoj kohës dhe të sjell imazhe nga më të bukurat.

Së fundmi, në InstaStory ka shpërndarë një fotografi e cila është shkrepur vite më parë.

Kaq e bukur dhe tërheqëse duket ajo në vitin 1984, me veshje tradicionale

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat