Semi tregon tatuazhin e saj

Mediale Vip

Semi tregon tatuazhin e saj

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 08:31
Big Brother Vip

Ditën e sotme Semi ka ndarë me banorët kuptimin e tatuazhit të saj.

Ajo tregon se arsyeja që e ka bërë ka qenë pikërisht ish i dashuri i saj Bojken Lako.

“Ky tatuazhi është për Bojken,ky shkrimi është i tij.Pasi u ndamë i kisha premtuar që do të bëja një tatuazh për atë.Shkrimi i tij është kënga e e tij e preferuar dhe kaseta është për vitet që ka jetuar ai”,-thot këngëtarja.

Gjithashtu ajo është shprehur se edhe pse janë të ndarë ajo ruan një marrëdhënië shumë të mirë me Bojken.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat