Sara dhe Ledri po martohen?

Mediale Vip

Sara dhe Ledri po martohen?

Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 16:00
Sara dhe Ledri

Sara Hoxha dhe Ledri Vula tashmë jetojnë së bashku dhe kanë një vajzë, mirëpo nuk kanë bërë dasmë dhe nuk janë kuruzuar ende.

Së fundmi, Sara në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotogari ku shihet në një dyqan me plotë fusnata nusërie.

Ndoshta, Sara po planifikon martesë, dhe ka shkuar të të zgjedhë fustanin e bardhë që do ta veshë në ditën më të rëndësishme të jetës së saj.

Blogerja nuk ka treguar diçka në lidhje më dasmën, mirëpo ndoshta në ditët në vijim ajo do të jap ndonjë konfirmim

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat