Çfarë bëjnë Ledri Vula dhe Sara Hoxha kur janë pa Poemën

Mediale Vip

Çfarë bëjnë Ledri Vula dhe Sara Hoxha kur janë pa Poemën

Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 22:13
Poem, Sara dhe Ledri

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar të show bizit shqiptar.

Ata tash e disa muaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Poem/

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Sara ka postuar një foto të saj dhe Ledrit dhe ka shkruar, “Ledri dhe unë kur jemi pa Poem”. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat