Semi i tregon Fifit fëmijërinë e saj

Mediale Vip

Semi i tregon Fifit fëmijërinë e saj

Më: 19 nëntor 2021 Në ora: 12:13
Semi dhe Fifi

Semi ka rrëfyer shpeshherë për jetën e saj.

Fëmijëria është një nga fazat më të bukura në jetën e një personi.

Në një bisedë me Fifin ajo ka treguar momente nga fëmijëria e saj dhe se ka qenë një fëmijë shumë i llastuar.

“Kam qenë e përkëdhelur.Punët i bëntë motra se ishte më e madhe se unë.Gjellën e bëntë mami kur vinte nga puna në oren 4 dhe unë i gjeja gati.13 vjec kam jetuar te tezja se kam qenë në lice.Dilja në mëngjes vija masdite,tezja mi bentë gati të gjitha gatimet.Pastaj ishte periudha që u lidha me Bojken. Mami me thot ti kur ti i futesh punëve i futesh me themel,nuk i bën njeri si ty,por ty të kam përkedhelur unë,”-thotë këngëtarja.

Fifi nga ana tjetër tregon se nuk ka pasur një fëmijëri aspak të lehtë dhe se i duhet të përballonte shumë gjëra e vetme.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat