Kurrë fustan më të shkurtër nuk ka veshur Gjyste Vulaj

Mediale Vip

Kurrë fustan më të shkurtër nuk ka veshur Gjyste Vulaj

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 14:18
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj vazhdon të komentohet me stilin që ka.

Në shumë raste ajo kalon në lajm, duke pozuar gjithmonë provokuese.

Sidomos këtë herë, ajo në një imazh të publikuar shihet me një fustan tejet të shkurt, duke ekspozuar linjat që ka.

Si zakonisht, në çdo paraqitje këngëtarja merr vëmendje me grimin dhe rregullimin në flokë.

Ja edhe këtë herë duket e zjarrtë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat