Kështu reagon Ledri kur rregullohet Sara

Mediale Vip

Kështu reagon Ledri kur rregullohet Sara

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 16:02
Sara dhe Ledri

Partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha, së fundmi ka vendosur ta ndryshojë ngjyrën e flokëve.

Gjatë kohës sa po ndryshonte flokët, asaj i erdhi një mesazh ku i kërkohej të tregonte se si reagon Ledri kur sheh ndryshimin.

Por, Sara ka treguar se shpesh herë Ledri as nuk i verën ndryshimet.

Shiko përgjigjen e plotë në foton më poshtë:

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat