Monika tregon pse u mërzit për Fifin

Mediale Vip

Monika tregon pse u mërzit për Fifin

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 06:34
Monika

Këngëtarja Fifi vendosi të largohej nga shtëpia e “Big Brother” për shkak të disa arsyeve shëndetësore.

Kjo gjë nuk u prit mirë nga banorët sidomos nga Monika ku u mërzit shumë për këtë vendim të këngëtares.

“Mu duk sikur i bëra një betim dhe nuk e mbajta dot.Sikur nuk kisha forcë dhe mua s`më pëlqen të dorëzohem se e di që jam një femër e fortë”,-tha aktorja e përlotur.

Shpresojmë që gjendja e Fifit te jetë sa më e mirë pas largimit të saj nga shtëpia e “Big Brother”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat