“Më ke gjithmonë”, Dj PM përqafon Sarën

Mediale Vip

“Më ke gjithmonë”, Dj PM përqafon Sarën

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 14:02
Sarah dhe Dj Dagz

Mbrëmë banorët e Big Brother Vip kanë darkuar të gjithë së bashku.

Einxhel ishte ajo që festoi ditëlindjen derisa Vëllai i madh u përkujdes që për hir të saj t’iu organizonte banorëve një darkë së bashku.

Si zakonisht gjatë këtyre momenteve Dj Pm dhe Sara janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Madje Sara ishte ajo e cila e ka falenderuar Pm që i ka qëndruar afër brenda shtëpisë duke e bërë të ndihet mirë.

Ndërkohë Dj Pm i thotë se do më kesh gjithmonë afër.

Kujtojmë se pas puthjes që bëri bujë mes dyshes ata janë kuptuar që brenda shtëpisë ti vazhdojnë raportet vetëm shoqërore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat