Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

Mediale Vip

Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 16:50
Antonela

Debatet nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e Big Brother, ku konkurenca mes vajzave rritet ditë pas dite.

Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës: Sa e keqe dukesh pa make-up.

Antonela ja kthen: A nuk e ke pa veten çfarë shëmtire je?

Mesa duket Semi nuk e ka problem t’i thotë gjërat troç ashtu siç i mendon pasi pak kohë më pare ne nje moment krejtësisht spontan e quajti idiote Einxhel Shkirën e cila nuk reagoi keq.

Ky moment u bë viral dhe në rrjetet sociale pasi u mor me shumë humor nga ndjekësit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat