Kjo foto e Efit dhe Borës po i turbullon të gjithë

Mediale Vip

Kjo foto e Efit dhe Borës po i turbullon të gjithë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 19:09
Efi dhe bora

Thuhet se secili person ka sozinë e tij.

Edhe Bora Zemanit i është zbuluar sozia pikërisht në emisionin e dashurisë që po e moderon.

Ifgjenia Dhedhes apo ndryshe e njohur shkurt si Efi është vajza e cila mori vëmendjen e të gjithëve në Përputhen.

Por jo vetëm. Ajo u bë personazh shumë i komentuar edhe për shkak të ngjashmërisë së pa fjalë me Bora Zemanin.

Derisa në media çdo ditë qarkullojnë foto ku i krahasojnë dy bukuroshet, por kjo foto e fundit është kulmi i të gjithave.

Mbase edhe juve do t’iu turbullohet mendja dhe s’do ta vëreni cila është Efi e cila bora.

Image
Image
Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat