Gjesti i Fifit përlot Balinën

Mediale Vip

Gjesti i Fifit përlot Balinën

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 07:53
Fifi dhe Balina

Fifi ishte mbrëmjen e djeshme në studion e “Big Brother VIP” dhe gjejeni çfarë? Personi i parë që ajo përqafoi ishte opinionistja Balina Bodinaku.

Ky veprim i këngëtares ishte i papritur për të gjithë sepse vetëm pak ditë më parë ajo debatoi me Balinën dhe e quajti shkaktare të gjendjes së saj, pasi i ra të fikët.

Pasi e përqafoi, Fifi i kërkoi të falur, një gjest ky që përloti Balinën.

“I thashë "më fal" në vesh. Në spektaklin e kaluar edhe sikur Balina të më thoshte të dua unë do reagoja njëjtë (i ra të fikët) sepse isha shumë e mbushur dhe shumë e stresuar nga gjithçka që ndodhte aty brenda”, tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat