Nuk ka më dyshime/ Ja çfarë po ndodh mes biznesmenit dhe Fjolla Morinës

Mediale Vip

Nuk ka më dyshime/ Ja çfarë po ndodh mes biznesmenit dhe Fjolla Morinës

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 14:49
Fisnik Syla dhe Fjolla Morina

Nuk ka më dyshime pasi burime të afërt me çiftin konfirmojnë për ndarjen e biznesmenit të njohur Fisnik Syla dhe këngëtares nga Kosova Fjolla Morina.

Që pas daljes nga burgu të Fjollës, u përfol se ajo i kishte dhënë fund martesës. Dyshimet lindën pasi ata nuk shiheshin më në shoqërinë e njëri-tjetrit e madje këngëtarja nuk e ndiqte në Instagram.

Ndryshe nga Fjolla, Fisniku refuzonte ta hiqte nga Instagrami, e madje ishte një ndër të parët që pëlqente fotot e këngëtares duke i dhënë shpresa fansave se lidhja e tyre nuk ka marrë fund.

Por së fundmi as Fisniku nuk e ndjek më Fjolla Morinën në Instagram dhe dyshja nuk kanë asnjë shenjë nga njëri-tjetri në jetën e tyre publike.

Kujtojmë se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla u martuan gjatë arratisë së këngëtares në Maldive, në një ceremoni private ku ajo veshi fustanin e bardhë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat