Tayna nesër do të publikojë albumin “Heroinat”

Mediale Vip

Tayna nesër do të publikojë albumin “Heroinat”

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 17:15
Tayna

Reperja Tayna, ka bërë të ditur se do të publikojë albumin e saj më të ri nesër.

Albumi i saj do të quhet “Heroinat” dhe si duket do t’i kushtohet grave dhe vajzave shqiptare që kanë lënë gjurmë në historinë në Kosovë.

“Shumë gra dhe vajza shqiptare kanë lënë gjurmë në historinë tonë në fusha të ndryshme.

Me që rikujtohen rrallë, unë kam vendosur që albumin tim të parë ta nis me disa nga ato  28 Nëntor – Album Intro “Heroinat””, ka shkruar Tayna në rrjetin social Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat