“Je si aeroplan pa bisht”, Pasi tenton ta joshë, Mikela “braktis” Brunon

Mediale Vip

“Je si aeroplan pa bisht”, Pasi tenton ta joshë, Mikela “braktis” Brunon

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:04
Mikela

Mikela dhe Bruno kanë pasur një përballje me njëri-tjetrin për shkak të situatave që kanë përjetuar së fundmi. Ishte komenti i Brunos që bëri Mikelën të ngrihej në mes të përballjes dhe të përpiqej ta joshte.

Më pas vijoi diskutimi mes tyre dhe pasi Bruno e cilësoi mashtruese e gënjeshtare, Mikela nuk duroi dhe u ngrit për të braktisur takimin.

Pjesë nga diskutimi

Bruno: Mua më ka dalë nami si i lëkundur, por në ka një person që është si aeroplan pa bisht, je ti.

Mikela: Aeroplan pa bisht nuk jam por… kam fiksim të të ngrihem ty në përballje.

Bruno: Do bësh debat të saktë?

Mikela: Nuk kam cfarë të bëj se ja fut kot.

Bruno: Nuk ja fus kot se je zhytur.

Mikela: Jam e zhytur? Do ma japësh dorën ti?

Bruno: Asnjëherë kur bën lojë.

Mikela: Më fut shkelmin atëherë.

Bruno: E shikon që e pranon.

Mikela: Nuk më intereson të debatoj me ty. Cfarë kërkon nga unë?

Bruno: Që të tregoj ty që je lojtare e dobët.

Mikela: Okej, thënë nga ty, faleminderit. Ti do të dalësh i pari, të lësh meme. Interes për mua nuk ke pasur kurrë dhe nuk do ta kesh. Do të dalim që këtu dhe do jemi miq atje jashtë. Nuk shkoj pas meshkujve që nuk kanë pëlqim për mua. Kaq, hape rrugën.

Bruno: Je gënjeshtare, mashtruese.

Mikela: Shko mor djalë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat