Sarah tregon arsyen pse nuk lidhet me Dj PM

Mediale Vip

Sarah tregon arsyen pse nuk lidhet me Dj PM

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:06
Arjola, Sarah

Sarah dhe Pm kanë vendosur që marrëdhënia e tyre brenda shtëpisë së “Big brother” të jetë vetëm shoqërore.

Ditën e sotme në një bisedë me Arjolën, Sarah i ka treguar asaj arsyen pse ajo nuk do të lidhet me Pm.

“Në lidhje me situatën me Pm nuk është se ai ka faj.Problemi qëndron i gjithi tek unë se nuk dua të kem një lidhje në këtë shtëpi,për shumë arsye.Jo për publikun jashtë por e kam më shumë tek pjesa e familjes,”-tha blogerja.

Arjola nga ana tjetër i tha asaj se e kupton shumë mirë dhe se nëse do të ishte në vendin e asaj të njëjtën gjë do të bënte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat