Dafina uron nënën për ditëlindje me fjalët më të mira

Mediale Vip

Dafina uron nënën për ditëlindje me fjalët më të mira

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 10:53
Dafina

Dafina Zeqiri është emri i këngëtes që di të sjellë vetëm hite.

Ajo së fundi ka sjellur në tregë edhe albumin e saj ku në mesin e tyre ka pasur edhe bashkëpunime me të emra të njohur,.

Por ajo gjatë ditës së sotme përmes një postimi prekës ajo ka uruar nënën e saj me fjalët më të mira.

‘Urime ditëlindja për njeriun më humanë në botë, nëna ime. Të dua shumë.’, ka shkruar Dafina në postimin e saj në Instagram.

Dafina në album ka sjellur edhe një bashkëpunim me nënën e saj të titulluar ‘Dafinë moj’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat