Çfarë po ndodhë mes Taynës dhe Fifit?

Mediale Vip

Çfarë po ndodhë mes Taynës dhe Fifit?

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 11:17
Fifi dhe Tayna

Duket se mes Taynës dhe Fifit ka marrë fund armiqësia që disa vitësh.

Përplasja mes Fifit dhe Taynës vite më parë ishte ndër më të ashprat e estradës tonë.

E gjithë kjo ndodhi, kur rep-artisja vetëm sa kishte depërtuar fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Akuzat ishin aq të rënda sa patën degraduar edhe në nivele të ulëta personale.

Por si duket ato tashmë i kanë rregulluar raportet e tyre, pasi ato së bashku kanë suportuar njëra tjetrën.

FIfi e ka ndarë intron e albumit të Taynës, “Heroinat”, për 28 nëntor nën përshkrimin “Fuqia e grave” teksa pak minuta pas, të njëjtën ia ka kthyer Tayna duke i publikuar në Instagram demon e këngës “Diell”.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat