Donaldi dhe Beatrix më të afruar se zakonisht, a duhet të shqetësohen fansat?!

Mediale Vip

Donaldi dhe Beatrix më të afruar se zakonisht, a duhet të shqetësohen fansat?!

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 13:19
Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Donald Veshaj, aktori vlonjat hyri në edicionin e parë të “Big Brother VIP” si djalë single, por më vonë doli se marrëdhënia e tij ishte “complicated”.

Të gjitha këto situate dolën në skenë vetëm pas ardhjes së moderatored dhe ish-partneres së tij Bora Zemani.

“Marreveshja e heshtur” mes dyshes ishte puthja që u dhurua gjatë spektaklit por gjithashtu si një ‘ëngjëll mbrojtës’ i Borës ka qenë edhe Semi, shoqja e ngushtë e saj.

Duket se pas daljes së Semit Donali ka patur një afrimitet më të madh me një nga banoret e shtëpisë, Beatrix.

Mëngjesin e sotëm ata e nisën bashkë, teksa ushqeheshin e ngacmoheshin me njëri-tjetrin, siç mund ta shihni në pamjet KËTU

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat