Fifi publikon fotografi me nënën: Më kishte munguar era jote

Mediale Vip

Fifi publikon fotografi me nënën: Më kishte munguar era jote

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 19:56
Fifi

Filloreta Raçi-Fifi javën e kaluar u tërhoq nga shtëpia e Big Brother VIP pasi nuk po ndihej mirë dhe se dëshironte të kujdeset më shumë me veten.

Ajo u tërhoq nga loja ditën e enjte, një ditë pas spektaklit të madh të së premtes, në të cilin po ashtu ishte e pranishme.

Artistja nga Ferizaj ka folur për rrugëtimin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ndonëse ishte një nga përvojat më të vështira në jetën e saj.

Pas daljes nga BBV, këngëtarja u prit mirë e ngrohtë nga miqtë, të afërmit e gjithashtu edhe nga familjarët.

E njëjta së fundmi ka publikuar një fotografi pranë të ëmës, për të cilën tha se i kishte munguar shumë.

“Më kishte munguar era jote nënë”, u shpreh Fifi.

Edhe brenda shtëpisë, krijuesja e hitit “Diell” theksoi se është shumë e afërt dhe ruan një raport të veçantë me prindërit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat