Arta Bajrami bënë transformimin e madh në vete

Mediale Vip

Arta Bajrami bënë transformimin e madh në vete

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 06:24
Arta Bajrami

Këngëtarja që i këndon pa problem disa zhanre muzikore, është mjaftë prezente edhe në rrjete sociale.

Arta Bajrami kohë pas kohe sjell foto të ndryshme në faqen e saj në Instagram, ku na tregon kryesisht se si po duket.

Arta ndërë vite ka ndryshuar zhanret muzikore, por jo vetëm.

Këngëtarja shumë shpesh ka luajtur edhe me peshën, ngjyrat dhe prerjet e flokëve, por edhe me stilin në përgjithësi.

Ky është ndryshimi i fundit i këngëtares Arta Bajrami.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat