Kështu e uron kunatën Learta

Mediale Vip

Kështu e uron kunatën Learta

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:29
Learta

Learta Jakupi është mjaftë e kujdesshme për familjarët e saj, e sidomos kur bëhet fjalë për datat e rëndësishme.

Kunata e saj, sot feston ditëlindjen, dhe s’ka si të mungoj urimi special nga Learta.

Learta ka shpërndarë disa fotografi të ndryshme përkrah kunatës, dhe në njërën prej tyre, Learta e ka uruar duke i thënë asaj Motër.

Ndër të tjera, ajo shihet se është shumë e afërt më kunatën dhe kanë një raport shumë më të mirë, sikur me qenë shoqe të ngushta,

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat