Kështu duket garderoba e dhomës së Ariana Fejzullahut

Mediale Vip

Kështu duket garderoba e dhomës së Ariana Fejzullahut

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:56
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu në çdo kohë e tregon vetën të zonja në punët që bën.

Ajo me postime të ndryshme, gjithmonë kalon në lajm duke shfaqur anët e mira që ka.

Në një postim të fundit që ka bërë, shihet se sa e zonja është ajo në shtëpi duke renditur gjërat në mënyrën më të mirë.

Derisa ka publikuar vajzën e saj, shihet prapavija e dhomës.

E zonja duket Ariana, apo jo?

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat